APIE MUS

Mokymo centro „Yvas“ pagrindinės veiklos:

  • suaugusiųjų mokymas ir atestavimas,

  • paraiškų projektams pildymas, projektų administravimas,

  • įdarbinimo paslaugos.

Įmonė dirba kokybiškai, lanksčiai, dinamiškai, turi didelę patirtį (nuo 1958 m.), darnią kvalifikuotų profesijos mokytojų, lektorių bei praktikos vadovų komandą, šiuolaikišką teorinio ir praktinio mokymo materialinę bazę. Minėti faktoriai lemia ilgalaikį bendradarbiavimą ir daugelio didelių, žinomų tiek Šiaulių miesto, tiek ir viso regiono įmonių pasitikėjimą.

Mokymo centras siūlo vieną plačiausių suaugusiųjų formaliojo ir neformaliojo mokymo programų spektrą ne tik Šiaulių mieste, bet ir visame regione, turi licenciją beveik šešiasdešimčiai programų pradedant tokiomis populiariomis kaip krautuvo vairuotojo, aukštalipio, suvirintojo, kėlimo įrenginių priežiūros meistro, staliaus, medienos apdirbimo staklininko, apdailininko ir baigiant įvairiausiais seminarais bei vidiniais mokymais įmonėse. Fiziniams asmenims, baigusiems mokymus, bet neturintiems darbo, padeda įsidarbinti.

UAB „Yvas“ yra viena pirmųjų Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Lietuvos statybininkų asociacijos ir Tęstinio mokymo centrų asociacijos narių.

Mus rasite:

Gaisrininkų g. 3B,

LT-76295 Šiauliuose

Darbo laikas:

I - IV 8.00—17.00

V 8.00—16.00

VI, VII Nedirbame

Informacija:

tel./faks. (8 41) 43 74 53,

mob.: 8 698 76 332, 8 687 37 501

el. p. info@yvas.lt

Meniu
×